Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Arnoldstein
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Haus Lavendel - szobák és apartmanok félpanzióval Gerlitzen és Arnoldstein síterep közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
szendre
1058 élménybeszámolót írt
1058
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Arnoldstein
2014.02.23. 22:20
Ok. Értem! Amúgy fent van a síovi, köteles felvonóval. Piciknek remek, és nagyon jó magyar oktatókkal, ráadásul ingyenes. Ok. Én otthon vittem (és máig viszem)oktatásra a törpéimet és csak azután kerültek oda, tehát az első lépéseken már túl voltak. De sokakat ismerek akik itt tapasztaltatták meg a gyerekeikkel először a síelést.
Az viszont tény, hogy minden évben rengeteg gyereket (ezalatt a 6 évnél idősebbeket értem) hoznak ide. (buszparkoló mindig tele) és oktatás szempontjából ez a hely szerintem zseniális. Az a hatalmas "libalegelő" lent nagyon hasznos. Szerintem akik becsatlakoznak fentről azoknak van elég helyük, mivel baromi széles. A tanulópálya azért arrébb van. Jó, lehet keveredés, de veszélyesnek nem mondanám. Aki fentről jön, annak mondjuk tudnia kell, hogy lent tanulók vannak. Én ott még balesetet nem láttam.
A fenti nagyobb "fokozatok" meg szerintem jó átmenetet képeznek a libalegelő után. Csákányoson meg megtanulni felvonózni csak csákányospon lehet. Mivel az is egy tanuló pálya, a kiesés viszonylag normálisnak számít szerintem.
De abban egyetértünk, hogy mindenkinek mások a meglátásai, igényei, elvárásai...stb.
Köszi, most már értelek.
Előzmény: (TamasE 170408)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.