Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Wood Villa Mátra - egyben bérelhető új, jacuzzis gerendaház a Mátraszentistván Sípark mellett
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Junker
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mátraszentistván Sípark
2019.02.20. 13:38
Feb 16-án szombaton voltunk a gyerkőcökkel a Síparkban úgyhogy az akkori állapotokról tudok egy pár szót mondani.
Elöljáróban annyit, hogy már jó pár éve nem síeltem hétvégén ott, mert a korábbi évek tapasztalatai szerint egy erősebb hétvége, ha jó volt az idő, simán jelentett 15-20 perc várakozást is a felvonó előtt. Most viszont így jött ki a lépés, ekkor tudtuk menni.
De a lényeg, megdöbbentően jó volt még a hó. Persze a nap végére már minimálisan buckásodott illetve ki is jegesedett itt-ott, de akkor is érthetetlen, hogy hogyan tudnak ilyen minőséget produkálni a folyamatos nappali plusz 5-10 fokok mellett.
A másik amire nem számítottam, hogy a négyülésés felvonó milyen hatékonyan lerövidítette a sorban állást. Szerintem 5 percet nem álltam sorban egyhuzamban egész nap pedig sokan voltak, 10-kor már tele volt a pálya melletti parkoló és az út másik olalán is sokan álltak.
Szóval, számomra, ez a pálya kompromisszummentes, már hétvégén is. Gyerekeknek tanulni/gyakorolni nagyon megfelel.
Apró negatívum, hogy a nagycsaládos kedvezmény viszont röhejes.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.