Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Fogadó a táncoló kecskékhez - szállás Galyatetőn, a mátraszentistváni Síparktól kb. 3 km-re
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
kova34
4 élménybeszámolót írt
4
4 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mátraszentistván Sípark
2020.02.06. 14:05
.....meddő próbálkozás megosztani bármilyen jellegű negatív tapasztalatot,arra várva,hogy majd "értő fülekre talál". Nekem nincs tapasztalatom a szomszédokkal kapcsolatosan,de folyamatosan fürkészem a netet, videókat,hőmérséklet,hírek, leírások,tájékoztatók.. stb. Nekem ez bőven elég mindaddig,amíg el nem jutok arra a szintre,hogy távolabb is ellátogassak. A síparkban a kis pomán,és a csákányon kívül még nem merészkedtem,de a családom többi tagja már haladó,és sokszor előfordult,hogy mellettem kötöttek ki,arra hivatkozva,hogy ..... lent a pálya.Az elmúlt napokban is kémlelve a kamerákat döbbenten láttam,hogy a tanpálya mennyire megviselt,csodálkoztam,hogyan képesek rajta csúszni.. van még mit tanulnom?. :O :) Személyes tapasztalatom,hogy az a bizonyos gerinc lankásabb része,és környéke mennyire problémás(estem akkorát egy kőre csúszva,a lécem is "megérezte"). Nem mindenki tudja kikerülni a problémás területeket!A konténeres mosdót inkább meg sem említem,és az ételt sem( életem legrágósabb húsát itt ettem) persze már megkaptam a magamét,hogy ez nem 5 csillagos étterem, ha nem tetszik ne menjek! Hangsúlyozom,egyszerű ember vagyok,egyszerű igényekkel,de néhány dolog azért maradandó kellemetlen élményt hagyott.Velem is előfordult sajnos,hogy fölöslegesen utaztam föl a családommal,kirándulás lett belőle,óriási csalódással fűszerezve,felcuccolva,korán kelve 140 km-t utazva csak oda,majd vissza. Mára okosabb lettem,és nem bízva senkiben,csak a saját ésszerű döntéseimben indulok/indulunk útnak.Ezt úgy kell elképzelni,hogy ébredéskor az első a net: kamera,hőfok... induljunk, ne induljunk,és persze egész úton ez megy. Nem hiszem,hogy másnak minden szuper,nem tudom elhinni. Félreértés ne essék,imádok a síparkba menni,és próbálom jól érezni magam,de nem mindig sikerül,az említett kellemetlenségek,bosszúságok miatt.Ettől függetlenül él bennem a remény....
Mennek a hóágyúk,és már várom a hétvégét! :)
Előzmény: (csani74 208137)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.