Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Fogadó a táncoló kecskékhez - szállás Galyatetőn, a mátraszentistváni Síparktól kb. 3 km-re
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
csani74
20 élménybeszámolót írt
20
4 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mátraszentistván Sípark
2020.02.06. 18:12
Pisti!
Amikor valami olyan messze áll a standardtól,az alap definíciótól mint Mako Jeruzsálemtől, kár egy szót,vagy az időt pocsékolni annak a bizonygatására!Én ezt egy nagyfokú szaktudás hiányának tudom be, mely szaktudást lebutít a pénz utáni sóvárgás.
Én akkor sem indultam volna el, ha az infó vonalon fél áron adták volna a szolgáltatást, hivatkozva a éppen aktuális helyzetre. Minden esetre a hasonló posztok nem biztos hogy létre jönnének, ha egyenesen arányosan diferenciálódna a belépő ára a megszerezhető élménnyel egyenesen arányosan.
Mivel egy irányitottan félreérthető infó alapján elmentem a parkba,lehet kevésbé rágtam volna be, ha akkor azt mondják hogy sajnos ez van de adjuk "sárgacimkés" áron.
Természetesen ettől még nem biztos hogy a síelést még 100%-ban fogom élvezni.Dee.. nekem nem is a pénzel volt bajom, én nem álltam le vitázni a pénztárossal. Azzal volt van bajom hogy aki a pályátol 50m- re ült ferde infót adott és nem sorolnám tovább. Na mindegy már nem fog többet érinteni.☺
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.