Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Magyarország
Mátraszentistván Sípark
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Avar Hotel Mátrafüred****S - új wellness szálloda a Mátra szívében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
kócos
1234 élménybeszámolót írt
1234
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mátraszentistván Sípark
2007.12.17. 18:35
CSODA MÁTRASZENTISTVÁNON /Milánóban/: Talán még van, aki emlékszik erre a filmre: Milánó szélén a nyomortelepen, ahol mindig füst és köd, korom és piszok van, néha a természet megnyitja az égi függönyt és egy két emberre rásüt a nap. Természetesen az ott élők mindannyian maguknak követelik a csodát.Tülekednek, lökdösik egymást. Most van egy kerités.KERÍTÉS a sípályán,azon, amit mindenre elszánt, konok emberek, abban a reményben hozták létre, hogy sok ember szórakozását biztosítva, adacsábítva talán megtérül ez a befektetés. Most amikor ez a folyamat visszafordíthatatlanná vált, megjelent egy KERÍTÉS.
Előtte egy tábla Természetvédelmi terület,
mellette egy tábla Sípálya, a kerítésen belül egy harmadik tábla: "Behajtani tilos" " magánterület"
"harapós kutya " emblémával.
Csak azt nem tudom: egyáltalán illik az egy éves bikaborjút fejni,vagy gyakorolni rajta. Nem irtam le, hogy kit vélélmezek a fenti cselekmény előidézőjének, mert nem tudom mi kényszerítette erre, de a templomban akkor sem illik káromkodni, ha bele rugunk véletlenül az ajtóban.
" Szeretnék már felébredni!"
Iskola-2525.JPG
Tablak-2528.JPG
Sarkirendor-2531.JPG
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.