Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Nem értem miért ez a kanyarsi (vagy majomsi?) őrület?

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
dove
13 élménybeszámolót írt
13
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Nem értem miért ez a kanyarsi (vagy majomsi?) őrület?
2004.02.09. 22:25
sziasztok!
szerintem a legnagyobb előnye, hogy könnyebben irányítható, és ha egyszer ráérzel, hogyan kell irányítani, nagyon lehet élvezni. egy napot rászántam a kipróbálásra, s szerintem nagyobb élvezet a szélesebb végű léc. egy középmeredek pályán kanyarodásához elég egy finom derékmozdulat, már kanyarodik is. ezzel szemben a sima néha szereti a saját útját járni.
a carving lécek jobban fekszenek a buckás pályán, így praktikusabbak is (megszűnhet a jó öreg buckapara)
egyenesben nem annyira gyorsak mint a régiek, de hát aki gyorsan akar síelni az menjen gyorsasági sízőnek....
ja és a 360fock ot könnyebben megcsináltam vele :)

a carvinghoz kell egy jó meredek pálya, szerintem tömegben is lehet csinálni, mert az íved így is jócskán kiszámítható

ui: carving léccel királyul lehet hátrafelé menni a pályán és a tökös felvonón is :)
a fenti felvonókezelő tag igen nagyott nézett mikor meglátta , hogyan értem fel :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.