Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Ski America

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Dysoninguna
8 élménybeszámolót írt
8
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Ski America
2015.01.19. 18:14
Snowshoe nagyon baratsagos, kis siterep, de gyonyoru es marcius vegen is hobiztos. A hely erdekessege az volt szamomra, hogy a hegy tetejere mesz fel autoval es parkolsz le, majd onnan a volgybe sielsz le. Olyasmi mint Semmering meretre vagy talan kicsit nagyobb, de a palyak szepen meg vannak minden nap csinalva. A jsipalyak elolese az amerikaiakhoz hiven nem olyan preciz mint az osztrakoknal, de azert meg lehet talalni az utat. :) Van kék (nagyon konnyu), piros (kozepes) és fekete egy gyemant és ket gyemant (nagyon nehez) jelolesu palyak. Volt ketfele snowpark is nagy és kis elmeny buckakkal snowboardosoknak es sieloknek. Gyonyoruek a palyaszallasok is es a kis falu is nagyon hangulatos. A felvonok tobbnyire szekesek, de nincs buborek, se ulesfutes. Én nagyon elveztem a helyet, 2014 marcius vegen voltunk, ajanlani tudom aki a kozelben el es autoval elerheto..nekunk 8 ora autout volt North Carolina oceanpartjatol. Amugy nem erdemes repulore ulni a sipalya miatt, akkor inkabb California vagy Colorado.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.