Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Schladming 4 hegy: Planai - Hochwurzen - Reiteralm - Hauser Kaibling
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Almfrieden Hotel: négycsillagos kutyabarát szálloda a Ski Amadé síterületen
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
andrewboy
3 élménybeszámolót írt
3
11 éve tag
2018.03.22. 15:43
Sziasztok !
Mi 4 napot töltöttünk az elmult márc.15-18 közti ünnepek alatt osztrák síterepeken, Hauser-Kaibling volt a 2. napi sítúra helyszíne. Gumpenbergen h Höfi-express alsó parkolójában hagytuk a kocsit, ez a 4 hegynek a keleti széle, mert itt több a kék pálya és le lehet csúszni a kocsiig szinte. Nem is volt olyan zsúfoltság, mint Schladmingban v. bármelyik völgy parolójában. 11-től vettem jegyet, mert így értünk ide a szállástól. Nagyjából 5 órát síeltem 2 hegyet sikerült teljes egészében bejárni, a + 2 hegyet meg se próbáltam, mert a 2-2 hegy közt (Planai-Hochwurzen) közt 1 kabinos visz át, és sajnáltam volna liftezési időt a erre. Ezért szerintem jól döntöttem, hogy 2 hegyet, nagyjából 4-5 óra alatt be lehet járni. Márc. 16.án szakadt a hó délelőtt friss pályák fogadtak a felsőbb területeken kb. 1500 felett. Sajnos délutánra a pálya alja, bebuckásodott és kásás is lett. Összességében tetszett Hauser-Kaibling főleg a ALM6er felvonó és meletti területeket, mert feljebb és bent vagy a hegyben.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.