Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Semmering - Stuhleck
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Gasthof Gesslbauer - családi panzió Semmering Hirschenkogel és Stuhleck között félúton
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Tomi-ski
9 élménybeszámolót írt
9
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Semmering - Stuhleck
2012.01.23. 10:24
tegnap - jan.22 vasárnap - voltunk Stuhlecken síelni.
Nagyon sok hó esett szombat éjjel, így sok pályán még friss hóban síeltünk, mert a gépek nem tudtak mindenhol ratrakkolni.
Az idő jó volt síelésre. A 10-es pályán nagy szél volt, már fel sem mentünk, de a többi pálya ok volt. Nem volt sok ember, kényelmesen lehetett síelni. a felvonóknál sem kellett sokat várni. a 2-es parkoló felvonójánál volt egy időszak, amikor 5 percet álltunk sorba, de annyi kellett is pihenni.

Eredetileg a Rokonokkal szerettünk volna menni, de mivel ők olyan kedvesek,utas centrikus, rugalmas társaság, hogy nem engedtek bennünket útközben felszállni a buszra. Pedig mi hajlandóak lettünk volna átutalni előre a költséget, megerősítve ezzel a részvételi szándékunkat. Ez sem volt jó nekik,mondván, hogy csak Budapesten lehet felszállni és ők nem kockáztatnak vidéki utasok miatt. A bunkó hozzáállásuktól kissé kiakadtam, de magamban elszavaltam pár monológot a család fájukról és azzal nyugtattam magamat, hogy ez Magyarország...

Szóval egyéni szervezésben, de összejött a síelés, ami nagyon jó élmény volt!
Üdv Mindenkinek!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.