Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Semmering - Stuhleck
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Sporthotel am Semmering - Pályaszállás Semmering Hirschenkogel síterepén
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
roach67
4 élménybeszámolót írt
4
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Semmering - Stuhleck
2013.01.05. 23:26
Valóban pálya sajátosság, hogy lankásak a kékek, de mindegyikben van egy két olyan rész, ami a kezdő síelőket könnyen zavarba hozza. Én is szoktam családdal síelni, és ha egy jó tanácsot adhatok, semmiképp nem szabad gyereket kezdőt pályára vinni úgy hogy előtte nem csinálsz pálya bejárást. Én, ha nem ismerek egy területet, van hogy ki utazom barátaimmal és tájékozódom, alkalmas e a család többi tagja számára. Ha már ott vagyok, megcsinálom a pálya bejárást,gondosan mérlegelve minden nehezen megoldható részt, és csak utána viszem fel a gyereket, mert egy rossz élmény kitörléséért nagyon sokat kell dolgozni a kisebbek esetében, aminek különben nem más az oka mint az én rutintalanságom. Az sem árt ha a családnak jó síelő a kísérője, mert az apu bizonytalansága átragad mindenkire és a félelem rossz érzéseket kelt ebben a különben is veszélyes időtöltés művelése közben. A síelés úgy drága, ha még nem is éreztük magunkat jól.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.