Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Semmering - Stuhleck
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Hirschenhof Apartmanház / sípálya közeli szállás Semmeringen - 300 méterre az ülőlifttől
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
solti
55 élménybeszámolót írt
55
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Semmering - Stuhleck
2020.02.26. 09:30
Sokat gondolkodtunk, hogy Chopokra vagy ide jöjjünk síelni, végül a necces sszélviszonyok miatt a picit távolabbi emiatt picit drágább de talán biztosabb Stuhleck mellett döntöttünk.
25-én ugrottunk 1 napra csúszkálni, jól sikerült: Reggel 6-kor indultunk Bp-ről, nem sokkal 9 után ott voltunk, sehol semmi dugó, jól tudtunk haladni, és a Mittelstation fölött parkoltunk le az egyik kanyarban. Csatoltunk, irány a pálya. A pénztárak gyorsak voltak, mármint ha éppen nem telefonált a jegyeladó csaj... Igyekeztünk besíelni a lehetőségekhez képest az egész rendszert, minden nagyobb pálya működött. Igaz, hogy hó az sok nincs a környéken, még a hegytetőkön se, ami elég szomorú. A pályán legalább van hó, igaz, hogy néhol már foltos, meg "koszos" , de szerencsére csak fenyő/fadaraboknak tűntek mint kavicsoknak, szóval még nem gond.
A pályák az alsó részeken délutánra elég kásásak voltak, felül meg elég sok jég, de igazából nem is számítottam másra. A felvonóknál max 5 perces sor volt egész nap, sokszor még annyi se. Egész nap működött a Steinbachalm meg Promibahn is, úgyhogy szépen el is oszlottak az emberek... A W11 tetején ebédeltünk, ~fél2-től már szinte 0 sor volt az étteremben.
Jól sikerült nap volt megérte kimenni, jól el is fáradtunk, úgyhogy 4-kor már gurultunk ki a parkolóból, h8-ra otthon is voltam Óbudán. Stuhleck még mindig hozza azt amit kell, bár ugyenezek a viszonyok tömeggel kombinálva (hétvége?) már nem hangzanának annyira jól.
IMG-20200225-095702-1.jpg
IMG-20200225-121706-3.jpg
IMG-20200225-103541.jpg
IMG-20200225-121315.jpg
IMG-20200225-121318.jpg
IMG-20200225-121324.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.