Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síbaleset

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Vid
490 élménybeszámolót írt
490
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síbaleset
2006.11.08. 15:07
A legnagyobb esésem:
Jövök egy piros pálya végén golyóban, nem kifelyezetten lassan. A pálya jobb szélén 4-5 fős csoport álldogál. Egyszercsak balról valaki belémszáll, kitérek jobbbra, majd mind a ketten elkaszáljuk a kis csoportot. A srác ismerősei voltak, hozzájuk akart befordulni, de valahogy nem vett észre. Egyikük sem maradt állva, felszerelésdarabok, mindenfelé. (Mindenkinek mindene lecsatolt) Az egyik srác lécének éle az államba vágott mélyen, ha kicsit lejjebb megy, már nem írogatok itt. Úgyhogy szépen megfestettem a havat, aztán finom nyomjelzést hagyva magam után orvosért ballagtam.
Nem értem hogy hogy nem vett észre, egyenesen haladtam, senki más nem volt ott.(Teljesen tiszta volt a terep) Én nem emlékszem rá hogy korábban a látóteremben lett volna, egyszercsak egy nagy ütés oldalról. Lehetséges, hogy hasonló sebességgel jöttünk, és egymás holtterében haladtunk, nem tudom. Szóval komolyabb kanyarok előtt érdemes körülnézni...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.