Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Donovaly
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Patty Garni - síiskola, síóvoda, kölcsönző, síszerviz, funpark, új apartmanok a sípálya mellett
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Donovaly
2023.02.01. 14:54
Mivel úgy látom új vagy, ezért az elejétől.
Először is van egy időkorlát. A csekkolás-kapunyitást követően egy adott ideig nem tudod újra használni a bérletet, kb a felvonózás idejéig. Hogy ne lehessen hátra adva még egy vagy több személyt beléptetni. Már jártam úgy, hogy kizártam magam, mert elbambultam. Nem nyitott újra, szerencsére nem kellett várnom mert a kezelő rendes volt és beengedett.
Aztán van az első nyitás. Itt fénykép készül, magasság, alak és arcfelismerés lehetséges. Ez azonosít a továbbiakban.
Ez általánosságban igaz. Helytől függ, hogy éppen milyen technikákat alkalmaznak. De az biztos, hogy minden fejlődik, a szoftverek már nemcsak fejleszthetőek, hanem "tanulnak" is.
Amit írsz, az nemigazán életszerű. Nekem a bérlet a kabátban van, vagy zseb vagy kabátújban. nehéz elcserélnem, mivel a Nejem kabátja nem jön rám. Persze lehet próbálkozni, "tesztelni a rendszert", de a nagy többség szerintem nem azért jár ide.
Pár éve a Murau rovatban volt erről pár beszámoló, ha jól emlékszem cikk is van az ellenőrzős technológiákról.
Üdv és lehetőleg problémamentes jó síelést!
Előzmény: (eusou 217694)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.