Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Tauplitz
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Hotel Aquamarin - Min. 5 éj foglalás esetén kedvezményes árak!
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
molesz52
39 élménybeszámolót írt
39
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Tauplitz
2013.03.14. 19:21
Szia, mivel már egy párszor voltam Tauplitzban, elmondom a tapasztalatomat hogyan lehet átmenni úgy a piros 1-re hogy nem kell sífutni. Nem szabad rámenni arra a szaggatott jelzésű útra. Két lehetőség van ha az ember felért a taulitzi felvonóval, attól függően hogy akarsz gyalogolni kb.50-100 m-t vagy nem. 1. sz: Ha igen akkor ahogy kiszálltál a liftből rögtön ballra kell menni. Közvetlenül lifttel szemben van egy szálló az előtt kell elmenni ahogy említettem ballra. Ahogy elérsz egy dupla csákányos lift kiszállójáig,felcsatolhatod a lécet. Innen sima az út.Az elején egy kicsit lankás ,de utánna OK.Elcsúszol a Lerchkogelliftig. Ez egy másik csákányos. Azzal fel a tetejéig. Innen tudsz becsatlakozni az 1-es pirosba./a kék 14-el/. De ha rám halgatsz, akkor nem mégy le a 14-el, hanem tovább egyenesen/kék 18/és akkor a Lawinenstein beülős, buborékoshoz jutsz ami felvisz a tetőre.Onnan a 23-on le tudsz jönni az 1-re. Jó hosszú, kellemes. Egy helyen van benne egy köteles segítség.
A 2 sz. lehetőség annyiban különbözik az előzőtől, hogy ahogy kiszálltál a liftből/ nincs lecsatolás/ a már említett szálló jobb oldala mellett kell elcsúszni és egy piros pályán lejutsz a már szintén említett dupla csákányos lift aljához. Ezzel felmégy és onnan már azonos az út az előzővel.
Remélem segítettem. Jó időt, hó az van elég.
üdv.
Előzmény: (winter11 157187)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.