Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
Risoul - Vars
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
miley
12 élménybeszámolót írt
12
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Risoul - Vars
2005.04.29. 15:14
De szépen beindult a fórum:)
Csatlakozom Trubadurhoz: jó társasággal imádok buszozni. Vegyük pl. a "folkbandát". Mi megy? Népzene, éneklés, tánc a hátsóajtónál és pisilőpihenő megállás alatt, snapszer-lórumbajnokság, és persze tuti kis alapfilmek:) Hamar elmegy az idő.
Szerintem a kisgyerekek pedig sokkal jobban bírják az utat nálunk. Császkálhatnak, ismerkedhetnek a csapattal, 40 emberből mindig van valaki, aki játszik velük, elférnek az üléseken, stbstb. Úgy irigylem őket! Unokatesóm 6 évesen jött velünk először síelni, ráadásul pont Franciao-ba. Élvezte piszkosul!
Fr. apartmanok? Hát igen, elég pirinyók. Azért sikeült megoldani az együttbulizás hatalmas problémáját. Mutatok képeket:)
Oksi Trubadur, elviszlek:) Sajnos nincs sok esély rá, de a remény hal meg utoljára! Oh! :)
Én idén kezdtem Risoulben snowboardozni. Olyan büszke voltam magamra, kezdtem ráérezni nap végére, de utána már nem volt szivem több időt rászánni, inkább síeltem ezerrel, mert nem voltam biztos benne, hogy kitart a hó a hét végéig:(

Azaz csak mutatnék képeket. Majdcsak rájövök, hogy kell...
folyoso.jpg
erkely.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.