Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Mönichkirchen - Mariensee
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Bei Weibels - családi kis szálláshely Alsó-Ausztriában a sípályák és bringapályák közelében
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
csabeszka
285 élménybeszámolót írt
285
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mönichkirchen - Mariensee
2017.02.14. 10:56
Ezt a pályarendszert az ülőszékekkel úgy tönkretették, mint annak a rendje és módja. Szinte állandó tömeg, amit a pályák nem tudnak kiszolgálni. Talán több, mint 10 éve szüntették meg a csákányosokat, de ráadásul olyan dilettáns módon, hogy a mariensee-i ülőszékeshez nem csináltak középállomási beszállót, amivel csak a fekete vagy a mellette lévő piros pályát is lehetne használni (így pl tavasszal több héttel későbbig lehetne síelni), avagy meghagyhatták volna a fekete pályát kiszolgáló csákányos liftet, amihez a fekete pálya mellett egy piroson is le lehet csúszni és így eloszlik a nép, ellentétben az alattuk lévő pirossal, mely összegyűjti az ezen két pályán síelőket és az időjárásnak is jobban kitett....de nem, győzött az ostobaság. Ekkora pályákhoz felesleges volt az ülőszék, arról nem beszélve, hogy drága is az állandó tömeg mellé a hamar leamortizálódott pályákon.

A profitmaximalizálásra viszont kiváló volt, mert a tömeg az állandó.

Én szombathelyi vagyok, ez a terep van ide a legközelebb, de inkább a kicsit messzebb lévő olcsóbb, tömeg nélküli, csákányos síterepre megyek. Sankt jakob im Walde, Stralegg stb.

Nagyon pipa vagyok rájuk!!!
Előzmény: (skalipat 194089)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.