Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Lachtal
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Alpengasthof Tanzstatt - Nyári First Minute akció
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
villanyoslali
31 élménybeszámolót írt
31
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Lachtal
2010.02.13. 12:28
Szia Sándor!

Abban az esetben ha boardoztok és tudtok már csúszni Lachtal-on jól fogod magad érezni de csatlakozva az utánad szólóhoz tényleg nem full kezdőknek való. A síoktatást kinn lachtalon meg tudod oldani mivel a Kinder Lachtal pályán van felnőtt oktatás. Mi mikor most kinn voltunk 85Euro volt 5nap napi 2x1 óra. Reggel 10-11 között és délután 14-15 óra között volt. Mivel már van némi alapod a board végett (bár szerintem teljesen más) szerintem a 3-ik napon nyakadba veheted a hegyet. Én amit javaslok az a piros 1-en le az első kereszteződés jobbra a kék 5a majd az 5. Tényleg nincs korlát a pálya szélessége kb 5 méter. Ezen le lehet jönni három nap oktatás után (bár embere válogatja). Amennyiben csak síelni akarsz nem biztos, hogy Lachtal teljesen sí kezdőként a legmegfelelőbb de a boardot élvezni fogod. Síoktatót felnőttet nem tudok de megtalálod mivel a pénztárnál vagy a Monarchiaba jelzed és oda irányítanak. Magyarul beszélő oktatók vannak. A felvonó 6 személyes nincs állandóan tele amúgy a deszkásokkal a lécesek nem szeretnek együtt utazni nem fog szorongani. Nálam is leány gyerek van tavaly volt előszőr léc a lábán idén már simán vette a piros pályákat sőt a 2es feketét is (bár a hajam égnek állt)de ők valahogy másként ketyegnek mint mi.
Előzmény: (nagydoki 84375)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.