Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Jahodna

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
pythone
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Jahodna
2012.01.09. 14:03
A tegnapi nap ellátogattunk egy tavaly igazán megkedvelt síterepre Kavecanyba! Kezdők (nem nevezném magunkat haladóknak :))lévén nagyon jól éreztük magunkat a lankás pályán, azonban az interneten hirdetettel ellentétben az 5ös számú pályának csak a fele működött, ezért felmerészkedtünk a számunkra meredek pályára is ami ha jól tudom piros besorolású! Nagyon jó volt a reggeli friss havon sielni, a pálya állapota a lehetőségekhez képest jó volt szerintem. Ahogy teltek az órák olyan délután 2 óra körül már sokat romlott a pálya állapota,ehhez nagyban hozzájárult a rengeteg snowboardos munkája is. Rég láttam már ennyi snowboardost egyszerre pályán! Nagy huplikat túrtak össze ami csak úgy dobálta a léceinket és ennek köszönhetően sokat is estünk. Persze ehhez kellett az is, hogy mint ahogy irtam viszonylag kezdő stádiumban vagyunk. Ajánlom mindenkinek,szép karbantartott pályák nagyon jó büfékkel ellátva! :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.