Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Hebalm
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Yovena
21 élménybeszámolót írt
21
12 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Hebalm
2015.01.02. 15:58
December 30-án, és január 1-jén Hebalmon jártunk szezont indítani. Tömeg nem volt, bár mi viszonylag későn értünk a pályára, kb 4-5 felé mindkét nap. Èn boardos szemszögből látom a dolgokat, és volt egy kis aggodalmam, hogy a pálya nagyon jeges lesz délutánra, ( Hebalmon estére mindig jóval jegesebb minden, nincs napközi ratrakolás) de szerencsére megfelelő volt. Persze nem tökéletes, néhol elég kemény buckák dobáltak minket, de a pálya szélei mindenhol jobbak voltak. Középütt, és ahol a legtöbben közlekednek mindenhol elég kemény-buckarengeteges volt a hó, a lift kiszállója, illetve a lift alján a beérkezönél szép kis jeges vájatok alakultak ki, de ezekkel lehetett számolni. Szóval összességében mi azért élveztük mindkét napot. Csütörtökre sikerült még egy pályaszakaszt behavazniuk, így ha az időjárás kegyes lesz, lassan minden pálya menni fog. Viszont szerintem sem kezdőknek való Hebalm pályarendszere. Mármint lehet rajta tanulgatni, én itt kezdtem boardozni, de a pályák szinte mindenhol dőlnek oldal irányban is, nem csak lefelé, ez egy kezdő boardos élváltásának tanulását biztosan megnehezíti. Viszont nekünk közelsége, és a kivilágítás miatt praktikus.
20141230-190008.jpg
20141230-183957.jpg
20141230-183947.jpg
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.