Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gyepsí

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gutbrod Rezső
152 élménybeszámolót írt
152
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Gyepsí
2007.09.29. 22:09
Szia Szab!

Bocs, de ezt a fórumot mostanában nem néztem. Szerintem rá tudjuk állítani mindkettőre a gyepsít és mintegy 20 pár áll rendelkezésre. Most pedig a hírlevelünk jöjjön:


Kedves Síbarátok!

Készüljünk együtt gyepsízéssel a télre!

Továbbra is rendszeresen van lehetőség gyepsízésre (természetesen sífelvonóval) a visegrádi sípályán. A helyszínen lehet gyepsít is bérelni, de sícipőt és botot egyelőre hozni kell és a védőfelszerelés is ajánlott. Amint teljes felszerelést is tudunk ajánlani hírt adunk róla.
A további lehetőségek időpontját az igényekhez igazítottuk így azok a hétvégeken szombaton és vasárnap 14 órától 18 óráig lesznek megtartva.
Tehát az időpontok a következők:
szeptember 29. és 30., október 6. és 7., 13. és 14., 27. és 28.
Sajnos az október 20- 23-i hosszú hétvégén már besízésen "kell" résztvennem Kaprunban a Síoktatók Magyarországi Szövetségével. Egyébként az út úgy tudom nyílvános! Kiváncsi vagyok hogyan tudom majd kamatoztatni a gyepsível történő felkészülést a "havas" sízésnél (különösen a carving technikánál), be fogok majd számolni róla.

Hogy minél többen jöjjenek rendszeresen gyepsízni, a hátralévő időpontokra egy rendkívüli kedvezményt kínálunk azoknak akik a meghirdetett 8 időpontból legalább 4-en résztvesznek. A kedvezmény a lifthasználatra a gyepsí bérletre sőt az oktatásra is vonatkozik és 50 %-os!!!! A kedvezményes bérletet az első időpontban kell megváltani a teljes összeg kifizetésével és azt a most meghirdetett időpontokban bármikor fel lehet használni (2007 szeptember-október). Természetesen az oktatás időpontját továbbra is előzetesen egyeztetni kell.
Remélem minél többen fogtok élni a rendkívüli lehetőséggel!

Sporttársak nyakunkon a tél, ne hagyjátok ellustulni a síelős izmokat!

Üdv! Gutbrod Rezső Nagyvillám Síiskola vezetője
https://www.visegradsipalya.hu 06-20-9590213
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.