Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Svájc
Zermatt - Matterhorn
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Zermatt - Matterhorn
2022.11.03. 09:41
Hello
Jo hogy felugrottatok, a jo idöt fontos kifogni. Én is szeretem az improvizativ kiruccanásokat, de Zermatt igaz 2.5 ora, 1 napra már sok föleg gyerekekkel.

Az tény hogy sok az épitkezés és nem értem. A felvonó OK de elvileeg törvény limitálja a chalet és hotel épitést, mégis mindig látni darukat, melót. Vannak akik egyenlöbbek…pl a helyi nagy hotelier családok (Perren, Zurbriggen stb) megtehetik. Ez van. De az is tény hogy az elmùlt 15 év alatt nagyon sokat fejlödött az infrastruktura, utak felvonók hütték stb. Kereslet-kinálat…fizetöképes tömeg

Mi nyáron is szoktunk menni egy hétre és mindig csekkolom hogy a szállás környékén van e épitkezés vagy felujitás. Meg van már több ‘bejáratott’ szállásunk ami a csendes részen van távol a tömegtöl…

Hát igen az autómentes történetbe sokan beleszaladnak…mi élvezzük 😊

Örülök hogy feljutottatok a gleccserre hihetetlen a kilátás, és lehet jókat sielni. Tény hogy sok si és nyári utam alatt talán 2x mentem fel mert böven elég a normál terep.

Nekünk No1 hely, évente min 2x elugrunk, jól ismerjük és még mindig minden egyes alkalommal lenyügöz és ez igy is marad.😊
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.