Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bulgária

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Peganum
10 élménybeszámolót írt
10
6 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bulgária
2019.03.06. 23:52
5 napos síelést tervezek Banskoban, amibôl az elsô nap már eltelt. Én London Stansted - rôl repültem 210 fontért (2*45 a sîfelszerelés ebbôl). Parkolás jetparks ban 39 font 6 napra. Szállásom booking-on keresztül 91 font (205 lev) volt. Minibusz szervíz Szófiából Banskoba ,51 font Banskoexpres.com-al (kb 2h20 perc). Gest house 15 perc séta a lifttôl. Tiszta szoba, kényelmes ágy, kedves, angolul jól beszélô tulaj, új építésû ház. Nos elég vegyes a tôbbi. Kezd rohamosan drágulni a hely. Red bull a hegyen 4.5 lev , saslik + kis adag sültkrumplival + fanta kis üveges 18 lev. Síbérlet 315 lev + 5 lev deposit a kártyáért. Fényképes kártyát készítenek. A leggázabb a reggeli sífelvonós szenvedés. 1 felvonó , 2 külön (2*50 m) sor / 2 bejárat. 1.5 órát álltam sorba. A lift kapacitása túl kicsi. A csúcsra reggel a masszív felhôben, erôs szélben még fel lehetett menni. Majd mikorra kiderült , lezárták . Ki érti ezt. De talán ez ezért volt , mert a szél a havat letakarította a pályáról, nem maradt más csak a kemény hó. Én úgy éreztem nagyon sokan vagyunk a pályákon . Sok volt az esés, sok a kezdô. Elég sok majdnem karambol is volt. A kékek a legnépszerübbek, melyek itt-ott igen csak pirosak. Délre megolvadt a hó (15 fok volt lent,7-8 1500-2000 en) . Off piste lehetséges , de csak a legmagasabb régióban . Sok nagy kô kikandikált a hó alól ,a pálya használt részén (piros). Senki sem kerítette el. Sok helyen hiányoltam a hálót , emlékeztetô táblát , hogy milyen pályán vagyok. Lent írta valaki , hogy nem mûködött a lift a másik hegyen, most sem. A kék 10 es tetejérôl induló, Todorkára igyekvô liften még székek sem voltak. Pedig nem új lift. Ár érték arányban egy kôzepes jó eddig. Ami még pozitív, hogy vlsz még 2 hétig biztosan síelhetô. A webkamerák jó támpontot adnak, van rajtuk hômérséklet is. Ebbôl sokat lehet kôvetkeztetni a hóviszonyokra.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.