Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Szerbia: Kopaonik, Brezovica

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Naftz Andras
34 élménybeszámolót írt
34
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Szerbia: Kopaonik, Brezovica
2016.01.25. 21:12
Itt vagyunk Kopaonikon. Pénteken érkeztünk. Tompánál léptük át a határt. Szabadkán váltottam pénzt 100 Ft-ért 37,5 Dinárt adnak ez megeggyezik az otthoni banki középárfolyammal 1 RSD=2,6 HUF. Az autópálya olcsóbb lett Szabadka és Belgrád között. Tavaly Októberben jártunk erre. Akkor UJvidék elötti kapunál 330 din volt. Belgrád elött 260 Din. Most pedig Ujvidéknél egy jegyet ad és Belgrádnál 290 Din-t kell fizetni. Belgrád és Krusevac között 530 Din.Si bérletet lehet kártyával fizetni. A pályán lévö hüttékben én nem láttam, hogy valaki is kártyával fizetett volna. A közponból indul egymás mellöl három felvonó itt vannak nagyobb éttermek ott valószinüleg elfogadják a kártyát. Én azokban nem voltam csak pénzt váltani 1Eur 120Din a pincéreknél. Mikor utoljára itt voltunk 2 éve akkor a hotel Putnikban vettem si bérletet most itt nem árultak.Be kellet mennem a központba.Itt lakunk a közelben. Az 1-es pályárol indulunk minden nap nekünk ez lett volna a legkényelmesebb. Vannak ujdonságok is. Uj felvonok a 19-es Gvozdac és a 21-esKrecmar 6személyes fütött ülléssel buborékos tetővel és (WiFi-vel már akinek érdekes). A 11-eshez mozgójárdavisz azt a 100m-t sem kell gyalogolni mint eddig. Ez olyan mint Jahorina csak még attol is jobb.
üdv: naftzandras
Előzmény: (vale46 186666)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.