Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Boardos kérdések

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
snowpuma005
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Boardos kérdések
2008.11.15. 17:33
Sziasztok

amiket olvasok a fórumokon... hát "jajj nekem" címszó a legjobb. Hó-show-n vettem egy L4Y (limited for you) deszkát+kötést-> 30e volt összesen. (Haladónak számítok (2005/6-ban kezdtem) Eléggé vad vagyok és elszánt, ezért sokat próbáltam már a deszkával... nem azok közé tartozok, akik le tudnak jönni valahogy a hegyről - nem pont kijelölt pályá(k)ra gondolok-, hanem aki élvezi is azt, amit tesz és ahogyan x)
Nem ez a lényeg.
Mindig olyan deszka volt rajtam, amit az oktatóm rám adott, volt egy olcsó 'nemtudommianeve'+ Hammer + Burton. Ő is ott volt a vásárlásnál, tetszett neki a deszkám, azt mondta, hogy nekem megfelelő lesz. Bízok benne. Csak azért ott van az a sok negatív kritika. Tudom, hogy márka=bizalom, minőség, stb. Minden évben 1x 1 hétre (max 2) van alkalmam az egyik kedvenc sportommal foglalkozni. Ezért is vettem olcsóbb boardot, csak félek, hogy pórul járok vele. :S
Minimum 5 évet kéne használnom...
Rossz döntés volt ez a vétel?
A pénztárcám tartalma véges, s még a bakancs vétel előtt állok, az is vmi max 18e lehet. Használtat nem áll szándékomban venni, újonnan pedig eléggé érdekeseket találtam :(

jól mondjátok meg nekem, nem azért kérdezek, hogy ne kapjak választ ;)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.