Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
Val Cenis
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Val Cenis
2011.12.14. 21:43
Az olasz autópályát kicsit szűken számoltad, oda vissza több mint 100 EU. A többinél minimális az eltérés. ... és tényleg nagyon sokat fogyaszt az autód!!!! Egyébként mint előzőekben írtam tényleg határeset. Nekem - aki 120-130-nál nem megyek gyorsabban s ilyen sebességnél megpakolva az autóm fogyaszt 8-9 l gázt - több mint 3 óra a különbség. Viszont én 0,7-0,8 Eu-ért veszem az LPG literjét.

Az, hogy én inkább a német utat választom, abban elsősorban az játszik közre, hogy egy németországi panzió parkolójában hagyom a megpakolt autót, nyugodtan alszom. Olaszországban nem biztos, hogy nyugodtan aludnék. Ha észak Fr-be megyek péntek reggel indulok, a svájci határ előtt alszom, reggel kényelmesen megreggelizem és du 2 és 4 között el tudom foglalni a szállást a síterepen. Ha dél Fr-ba megyek, akkor indulok szombaton 00 órakor, és akkor is 2 és 4 között vagyok a síterepen de közel sem vagyok olyan üde és friss, mintha az éjszakát ágyban töltöttem volna. Persze én nem vagyok mérvadó, egyrészt mint nyugdíjasnak nem kell pénteken dolgoznom, másrészt mint nyugdíjast már jobban megvisel a hosszú utazás
Előzmény: (Ron87 127066)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.