Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Mi, mennyi? Síterepek ár/érték aránya

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Eje
101 élménybeszámolót írt
101
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Mi, mennyi? Síterepek ár/érték aránya
2005.10.26. 10:12
Üdv. Mindenkinek!
Ezt a témát azért vetettem fel, hogy ha valaki tűnődik, hogy hová is menjen csúszni akkor segítsek a választásban. Sajna a fórum szerkesztői nem csináltak egy ilyen táblázatot, hogy bárki a saját adatát bevihesse, de remélem hogy csatlakoztok a kezdeményezésemhez, és ha lesz elégendő hozzászóló (miért ne lenne?) akkor majd később adok egyegy bejelentkezést és a hozzá tartozó jelszót, hogy egységes legyen a táblázat.
Egy néhány szót az adatokról. Össz költségben minden költség benne van. kivéve a sí, ruha, bakancs, beszerzési árak, abból indultam ki, hogy ez van. 7 napra számoltam mindent (utazás szállás étkezés bérlet üdítő, kávé fogyasztás). A síelés idejében nem csak az aktív csúszás van benne, hanem a lifteknél való sorbanállás és a liftidő is. Nekem ennyibe került és nem biztos, hogy másnak is ez az eredmény jön ki, de ha két, három adat hasonló, akkor már elég korrekt az eredmény.
Egyenlőre ennyi, de szívesen olvasnék más adatokat más terepekről is pl. Francia vagy Svájc.
Üdv.: Mindenkinek Eje.
Ja: és hat nap múlva valami elkezdődik az Alpokban.


Képek  Ár érték sí.xls  18 KB  letöltve 833 alkalommal
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.