Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Románia
Erdélyi síelés Hargitafürdőn
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
koles.istvan.jr
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Erdélyi síelés Hargitafürdőn
2011.02.21. 12:23
Sziasztok!

Hargitafürdőn töltöttem három napot kiscsaláddal, gyerekeket tanítottam síelni. Közelebb most sincs, mint eddig. Békéscsabáról oda-vissza össz. kerek 1100 kilométert autóztunk, 8-9 óra úttal nyugodtan lehet számolni. A hóviszonyok aránylag jók, voltak, az alaphóréteg rendesen le volt tömörítve, de helyenként jeges volt. Most csak a Csipike és időnként a Miklós pályák mentek, a Kossuth állítólag új tulajdonoshoz került, nem tudtak róla mondani semmi biztosat. A hóviszonyokról, még annyit, hogy 17-én olvadt mint a fene, el is voltam kicsit kenődve, erre 18-án éjjel esett 15cm friss hó, és meg is maradt. Mi a Csiki panzióban voltunk. Vendégszerető fogadtatás, és teljesen elfogadható árak vannak. Kettő illetve 4-5 ágyas apartmanok találhatók itt. Az egész település, tehát a kiszolgáló személyzet szín magyar, a vendégek között lassan nő a románok aránya. A Csipike pályán az egész napos bérlet 40 lei a félnapos 9-től 1-ig vagy 1-től 5-ig 20 lei.

Összegezve: A Csipike kezdőknek, meg családosoknak jópofa hely, főleg iskoláskorú csoportok jönnek. Itt van a székelyudvarhelyi sportiskola téli bázisa, meg ez a román (inkább székely) biatlon csapat székhelye. Van még egy teljes nagyságú jégkorongpálya is, a gyerekeink esténként jót koriztak.

Családosoknak pihenni jó a hely, hardcore síelőknek nem nagy kihívás.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.