Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Románia
Erdélyi síelés Hargitafürdőn
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Balint_2000
8 élménybeszámolót írt
8
9 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Erdélyi síelés Hargitafürdőn
2016.01.23. 22:28
Tegnap (22-én) este kimentem egy pár körös esti sízésre az azelőtt általam még nem kipróbált Csipike (1-es) pályára. A Csipike egy leginkább kezdőknek ajánlható pálya, amelyhez kettő, igen kezdetleges köteles felvonó tartozik. Ma- nagy szerencsémre- megnyitották a Kossuth pályák közül a Kossuth 1-et (3-as, fekete pálya) és a Kossuth 3-at (5-ös számú, kék pálya, ám a sítérképen pirosnak jelölt Csipikénél jóval nehezebb). Kezelve ezek a pályák se voltak, de a kikandikáló áfonya-és fenyőágak között, a méretes buckákon, vagy a félméteres szűzhóban síelni meglehetősen nagy élmény volt. (Az előbbi jellemzők főleg a fekete Kossuthra voltak igazak, a kék Kossuthra inkább csak a kikandikáló ágak voltak leírhatók jellemzőként.)

Végül azt tudom megjegyezni, hogy Hargitafürdő egy igen élvezetes hely lehet a megszokott osztrák pályáknál vadregényesebb helyet keresőknek, azoknak, akik nem sajnálják a lécüket, illetve azoknak, akik ez esetben beérik kevesebb pályával is.
image.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.