Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
Les Sybelles
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
bord
35 élménybeszámolót írt
35
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Les Sybelles
2008.01.21. 18:34
Szia hoppaa!
Simán neki lehet vágni,sőtt kimondottan ajánlott mivel a másik síterepen jobb pályák vannak még kezdőknek is.A kék és a piros pálya szinte egyforma,nem tudom itt mi szerint osztályozták.Néha a piros inkább kék és fordítva.A fekete talán egy jó erős pirosat elér.Ilyennel még nem is nagyon talákoztam.Még egy valamit elfelejtettem.St.Sorlinban a hatos beülősek aljánál jelölik nyitva van-e az átjáró.Jó idő esetén csodálatos a látvány.Nekünk volt olyan,hogy 10 méterig alig láttunk fent a csúcson,másnap szikrázó napsütés.Rossz idő esetén síbusz,de mi evvel nem mentünk mivel kocsival voltunk.Nem tudom azért fizetni kell-e,de szerintem síbérlettel ingyenes.kb. Nyugati-Blaha távról lehet szó.Ez csak ST.Sorlin és ST.Jean D Arves /itt van mozi is/ között jár.St.Sorlin és Corbier,Toussuire között nem tudok síbuszról mivel ez kb.50 kilóméter lenne.Sok helyen a síterület van jelölve,barna,rózsaszín stb. táblákon.
Kep065.jpg
Kep076.jpg
Kep071.jpg
Kep078.jpg
Kep054.jpg
Kep069.jpg
Kep004.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.