Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
3 völgy: Val Thorens, Les Menuires, Meribel, Courchevel
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
eszenyineft
7 élménybeszámolót írt
7
2 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: 3 völgy: Val Thorens, Les Menuires, Meribel, Courchevel
2022.01.13. 11:00
Sziasztok, a megadott felületen való regisztráció csak repülő esetén kell ugye Franciaországba? Mást nem hoz csak aircraft-ot. Kell valahová regisztrálni buszos, autós utazás esetén, vagy elég az EU igazolás? Aki kint van a január 15-től várható szigorításokat követően, legyen kedves részletesen leírni, hogy pontosan mik a coviddal kapcsolatos folyamatok, hol kérik először az EU igazolást, hol mondhatják, hogy stop, kell-e a szálláson és minden reggel a felvonónál mutogatni az EU igazolást, a különböző oltás variációk esetén mit tapasztaltatok? Ez főként a Sputnikkal oltottak számára érdekes, pl. 2 Sputnik, 1 Janssen, majd 1 Pfizer, azaz 4/4 oltás az okés teljesen? Én erre a kombóra január 6-án tettem szert és mai nap végre valahára a TAC Verif ellenőrző appban zöld pipa és valid jelzést kaptam, amire várok az október végi Janssenem lejárta óta, most el nem tudom mondani ennek mennyire örülök! És nagyon köszönünk minden covidos információ megosztást!
Tünde
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.