Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Turracher Höhe
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Naturchalets Turrach - Új alpesi stílusú, panorámás 3-4 hálószobás luxus apartmanok
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Turracher Höhe
2016.01.18. 18:19
Turracher Höche 2016. 01 16.
Szuper jó két napot síeltünk Turrachon. Pár nappal korábban esett 25 cm friss hó, és ez érződött is a pályákon. Kipróbáltuk az új Schafalmbahnt, amit nem régen adtak át. 6 üléses, párnás, plexis, minden ami kell. Több nyomvonalon is lehet csúszni, van benne kék, piros, és ha akarod, fekete rész is. Tetszettek a Kornockbahn pályái is, bár nekem a tó túl oldala tetszik igazán. A Zirbenwaldbahn viszonylag rövid hatüléses, de én kifejezetten kedvelem az ilyet, jó gyors köröket lehet vele repeszteni, különösen ha a 19-es piros pályán jövünk le. A Turrachbahn nagyon hosszan szállít felfele, szerintem közel tíz perc, mondjuk a lefele jövetel ennek megfelelően szintén hosszú, és a 20-as és a 21-es pálya is kiváló. Ezeken szétsíeltük magunkat.
További részletek itt:
https://sielok.hu/rovat/elmenybeszamolo/cikk/turracher-hoche-siterep-meglepetesekkel/
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.