Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Wellness Hotel Bystrá - "Smart choice" csomag - 2 éjtől
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bigmafa
36 élménybeszámolót írt
36
8 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2019.03.17. 08:28
15-16-án voltunk Chopok-on. Először voltunk itt, végre be mertem vállalni a gyerekekkel.
Az infók random sorrendben:
-16-án a nap jó részében (reggel egyáltalán) nem ment az A2 lift, így nem lehetett a déli oldalról átmenni Északra. Emiatt (a déli oldalon legalábbis) 22 EUR egységáron mérték a jegyeket. Valamit sejthettem, mert előző nap csak 1 napos GOPass jegyet vettem, látván hogy a 2 napos nem olcsóbb fajlagosan, így sokat nyertünk ezzel a hirtelen kedvezménnyel (GoPass-on nem volt kedvezmény!). Aztán 11 körül beindították a liftet, és át tudtunk jutni. Aztán lezárták újra, szerencsénk volt. A déli oldalról feljövő liftet nem zárták le, a két kábeles bírta a szelet.
-A 34-esen a csúcsról lejönni szélben - hát, nem jó. A 8 éves gyereket konkrétan fújta visszafele a szél az elején (volt vagy 15 perc), nagyon szenvedős volt. Aztán a szél telefújta a pályát helyenként 20-30cm porhóval, látni alig lehetett, volt esés is bőven. Inkább "levonózni" kellett volna egyet...
-az alsó pályák kásásak mindkét oldalon, délen érdekes módon a 34-es alja teljesen jó maradt.
-Buckák voltak dögivel, igazából számomra randomnak tűnő helyeken. Aztán 1-200 méterrel arrébb meg tökéletes pálya
-Hó rengeteg van, lehet freerideolni, szűzhavazni amit az ember csak nem szégyell. Már aki tud. (én nem)
-Én paráztam, hogy visszafele nagy lesz a sor a lifteknél az átjutáshoz, ezért jóval hamarabb (3) elindultunk - teljesen felesleges, másnap 3:35-kor sem állt több ember sorban, át lehet jutni max 1 perces sorbanállással.
-A Lucky lift bedöglött tegnap délben, de később már láttuk mozogni, azt nemtom hogy voltak-e rajta utasok...

Azt nem tudom, mi van akkor, ha az ember nem tud visszajutni, mert lezárják a liftet vagy elromlik? Mi akkor a megoldás? Van valami segítség a pálya részéről (busz ami átviszi a sofőrt pl) vagy mindenki oldja meg ahogy tudja?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.