Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Wellness Hotel Bystrá - "Smart choice" csomag - 2 éjtől
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
vau
81 élménybeszámolót írt
81
13 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2019.03.20. 13:59
Bárhol fel lehet rakni hóláncot. Raktam már föl Hockar-on a legmeredekebb kanyarban is, amikor megállt előttünk a sor, és nem bírtam elindulni. Hidd el, kevésbé zavaró, mint a fél óráig egyhelyben elkaparó autók, és gyorsabb mint a kézi keresztben átforgatás. Én ha fel akarok jutni, felraktam volna. Mondjuk utolsó felvonóért rohanni sincs sok értelme.
Havas út, már ezer bocs, de annyira nem hinném hogy meglepő kéne hogy legyen, ha csúszik. Nem kell feltétlenül csillognia, a sofőrnek éreznie kell, hogy esélytelen.
Tudom, könnyen okoskodok innen, meg ti legalább megúsztátok a bajt. Azért azon is meglepődnék, ha fennt a parkolóban ezek az autósok nem érezték volna, hogy tükör jég az út/parkoló. Sajnos az emberek hajlamosak spórolni a hólánc szerelésen, nem hajlandóak megtanulni, meg "vagányabb" dolog lánc nélkül. Pedig otthon 2 felrakás szárazon, és minden gyorsan megy a helyszínen is.
Azért azon a hókotrón is kellett volna hólánc, Ausztriában a helyi takarítógépeken egész télen hólánc van.
Előzmény: (Tobi 205483)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.