Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Chopok dél és észak
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Wellness Hotel Bystrá - "Smart choice" csomag - 2 éjtől
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Tojgli
15 élménybeszámolót írt
15
2 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Chopok dél és észak
2022.01.12. 08:49
Szuper válasz, köszönöm!

A "rosszidő" adottság ha úgy dobja a gép, nekem se tudja elrontani a kedvemet nyaraláskor sem... alkalmazkodunk ahhoz amin nem tudunk változtatni... Abban meg azért csak lehet bízni ,hogy kevesebb hó nem lesz egy hónap múlva...

Nagyon nagy félelmeim eddig sem voltak, de a nagyonrégi nagyonrossz (szintén 80as évek, első síelések) és a kevésbé régi kevésbé rossz de egyértelműen javuló (2010es évek) szlovákiai tapasztalatok után gondoltam inkább megkérdezek tapasztalt síelőket akiknek van személyes tapasztalatuk a helyről és viszonyítási alapjuk is a "haldokló nyugathoz" képest...

Akkor nincs más hátra, mint ismerős családdal dátumot fixálni, szállást foglalni és várakozni...

stornobiztosításon még erősen gondolkodom, mert hiába az oltás, ha benyaljuk az omikront akkor kb aznap derül ki, hogy bukta az út... ergo nem árt ha térül valami a szállásból... a bérlet meg elvileg gopass faq alapján minimális levonással visszajár...

Bonuskérdés:
gopass reg ugye elég egy emberre és egész családnak tudok foglalni bérletet (1 tmr hotelt néztem, azoknál bonusként komoly árengedmény is van gopassal és annyira vagyok kényelmes, hogy pályaszállást nézek csak az utóbbi időkben)

essen mindenkire a hó... kösz
t.
Előzmény: (százas 214285)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.