Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovákia
Kraliky
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Kraliky
2014.03.09. 21:41
Ismét sikerült 2 szenzációs sínapot eltöltenünk Karliky-n. Gyönyörű napsütéses idő, reggel vasalt pályák, semmi tömeg ...

4,5 éves lányom nagy kedvence a hely. Kis gyerekként fontos neki, hogy még ő is átlátja az egészet. A "nagypálya" is kellemes kék és kényelmes az ülős lift. Ha egyedül akar csúszni, akkor meg megteheti a kis tárcsás mellett. A szállás (Energy Panzio) szinte a pálya mellett és még játékok is vannak ... Napközben velem kb. 3-szor síelt "na még egy kört" a nagypályán. Este pedig az anyukáját rángatta ki esti sízni. ;-)

Feleségem az új snowblade-jét tesztelgette. Kék pályán bejött neki. ;-) Néha még a kis 2 éves is csatlakozott.

Vasalt pályák nagy barátainak figyelmébe ajánlom, hogy itt napközben is ratrakolnak. Na jó annyi a csalás, hogy zárás után esti sízés előtt vasalják ki megint az egészet. Szálláson összefutottunk magyarokkal. Ők 9-12-ig és 18-20-ig síeltek, így a kora délutáni időszakot kihagyták, amikor a meleg miatt azért már nehéz, vizes volt a hó. (Buckák nem alakultak ki, mert nem volt tömeg + széles enyhe lejtésű a pálya.) Este 6-ra meglepően jól kifagyott, átsétáltunk a pályán cipőben és még én (100+) se süllyedtem bele.

Elvben jövő héten még nyitva vannak. Szombatra terveznek a háziak szerint valami disznóvágós szezonzáró bulit a sípályán. Ezen a hétvégén még tökéletes volt a pálya (nem voltak foltok, sem kövek ...).

Nekem a kiszolgáló személyzettel is pozitívak a tapasztalataim. Most pl. otthon felejtettük a kicsi kesztyűjét, ez csak a pálya szélén derült ki. Bár síbolt nincs fent, a kölcsönző sem árul síruházatot, de az "info centrumban" elém raktak egy kupac talált kesztyűt, hogy a hétvégére válasszak belőle, aztán majd vigyem vissza. 5EU "kaukciót kértek, amit vissza is kaptunk.
201403081179.jpg
201403081171.jpg
201403081180.jpg
201403081188.jpg
201403091190.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.