Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Bormio - Livigno

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
teletabiii
56 élménybeszámolót írt
56
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bormio - Livigno
2014.12.10. 14:54
Szia !

Síoktatót ugyan nem tudok, de én is Livignoban tanítottam a a legkisebb gyereket síelni kb. 5 évesen. Nem igazán kezdőbarát hely, bár igazi meredek pályák sincsenek. Van 1-2 gyerekpark varázsszőnyeggel, ha még nem volt léc a lábán talán ott kellene kezdeni, már nem emlékszem, külön fizetős-e. A következő lépcsőfok a nehezebb. Igazán lapos kék pályára nem emlékszem. A Carosello oldalon közvetlenül a város felett lévő húzóliftes kék pályák pirosnak is bőven beillenek, bár nem láttam az összeset, mindenesetre kezdőknek felejtős. Mi a 28-as felvonó alatt lévő kéket használtuk tanulásra. Egyrészt kényelmes ülőlift van, másrészt magasan van, nem volt jeges, aránylag lapos, 1-2, a kezdők számára gondot jelentő kisebb letöréssel. Más alkalmas hely nem jut eszembe.
Viszont ha már jobban megy a sízés esetleg, a másik (Mottolino) oldalon van az egyik legfantasztikusabb pálya, amin valaha síeltem. Az 5-ös felvonó alatti teljes hegyoldal le van ratrakolva, gyakorlatilag nincs széle a pályáknak, mintha freeride lenne, csak kezelt havon. Itt a piros jelzés reális.

Jó síelést !

Üdv. t.
Előzmény: (Csicsuka 175391)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.