Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ausztria
Planneralm
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSTIPP
Ski-Hans apartmanok - abszolút pályaszállás Planneralmon
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
PeterGati
10 élménybeszámolót írt
10
7 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Planneralm
2017.03.19. 11:06
Sziasztok! Kezdő síbolondként kerestem az év utolsó síeléséhez hóbiztos terepet, olyat ahol inkább csúsznék, mint lifteznék. Kiválasztottam Riesneralm-ot és csütörtök este elhúztam Bécsből Aigen-be, hogy reggel már a terep közelében keljek fel és ne 3 órás autózás után álljak lécre. Na aztán reggel a szálláson a kérdeztem a többi síelőt, hogy mi a helyzet - milyen hó, mennyi van.. stb. Mindenki azt ajánlotta, hogy inkább Planneralm-ot válasszam, mert az eredeti célon a hó a völgyben már kásás és nem sok van belőle. (Ennyit a bergfex.at-ról!) Így aztán felautóztam Planneralmra! Hát az eddigi legjobb és legélvezetesebb síelés lett belőle! Tömeg nincs, a pályák klasszul karbantartottak, a síterep ugyan kicsi, de változatos. A pályák a gyengébb síelőknek is könnyen teljesíthetőek a látvány meg valami fantasztikus! Reggel 9-kor még keményre volt fagyva a pálya, aztán 10 és 13 óra között valami frenetikusan jó lett, nem is nagyon buckásodott. Viszont délután 2-re viszont annyira tapadóssá vált, hogy csak az élen síelők tudtak nagyobb sebességre szert tenni, el is húztak mellettem, mint a vadászgépek! Nagyon kis barátságos az egész, szikrázó napsütést kaptunk az égiektől és nagyon klassz volt, hogy csak egy hütte van, így mindenkivel aki a pályán nyomult összelehetett futni, dumálni, ismerkedni. Visszajáró vendége leszek ennek a kis ékszerdoboznak!
IMG-5311.JPG
IMG-5301.JPG
IMG-5294.JPG
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.