Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovénia
Krvavec
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Terme Snovik apartmanok - Termál csomag - 2 éjszakától
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
jakics
3 élménybeszámolót írt
3
2 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Krvavec
2021.12.16. 16:59
Friss hírek Krvavecről.
Dec. 12 óta vagyok itt. A kabinoshoz vezető utat felújítják, és még csatornáznak is, de rövid ideig kell várni, ha a munkagépek mozognak. Reggel 8-fél 9 közt célszerű felérni a kabinhoz, különben akár 1-1,5 km-t is lehet túrázni sícuccban az alsóbb parkolókból. Nem vicc! A bejáratnál és néha a hütteben is scannelik a Covid igazolást. Maszkot a többség nem visel, vagy csak símaszkja/csősálja van. Jelenleg csak a 4 és a 6 üléses lift, meg a gyereklift működik, de a 6 üléses sok pályát kiszolgál. A pályák jók, karbantartottak, de miután 0 fok körül van, délutánra már össze vannak túrva. Az itteniek furán síelnek, hétfőn és szerdán alig voltak, kedden és csütörtökön pedig elég sokan, a 6 ülésesnél van ilyenkor torlódás, de max. 5-8 perc. Vasárnap elképesztő tömeg volt, közel Ljubljana, a hétvége szerintem felejtős. Alig láttam külföldi autót, egy-két horvátot és szerbet, csak szlovén kocsik vannak. Magyar autóval, vagy beszéddel egyáltalán nem találkoztam.
Érdemes kipróbálni, Pestről egy pisiszünettel 4,5-5 óra alatt itt lehet lenni. Határ vagy ellenőrzés nincs, kb 20 kilométerrel a határ utan tereltek parkolóba, de csak szúrópróba szerűen ellenőriznek, nekem meg se kellett állnom. Online is lehet jegyet venni, nekem az 5 napos jegy 10 euroval olcsobb volt így, egy családnál ez már komolyabb tétel is lehet.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.