Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Cserbenhagyás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
w.ropi
32 élménybeszámolót írt
32
18 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Cserbenhagyás
2006.03.21. 17:47
Én nem értem, mit gondol az, aki szándékosan olyan sebességgel megy a pályán, hogy nem tudna megállni. Különösen, ha mások is vannak a pályán. A hátulról ütközők pedig teljes joggal hibásak.

De ha megtörténik a baleset, akkor már mindegy, hogy ki a hibás, ugyanakkora baj van. Tehát tény, hogy nem a mi feladatunk, hogy figyeljük a mögöttünk levőket, de -ha már ők ezt nem teszik meg- akkor mi tegyük meg.

Én például megpróbálok felnézni, ha hirtelen elkanyarodok(elvégre nincs index). Sokszor van olyan, hogy valaki azt hiszi, elég messze kerüli ki a másikat, de aztán az hirtelen irányt vált, és puff.

Ilyenkor persze mindenképen a háulról jövő a hibás, de elkerülhető lett volna a baleset, ha felnéz az első.


Én nem hiszem, hogy a pereskedésnek értelme lenne. Annyi bonyodalommal jár, hogy nem éri meg, és a pénz behajtása igencsak kétes.

Ha pedig pénzt nem várhatunk, akkor már csak arra jó az egész, hogy a másikat (és magunkat) megszivassuk vele.
És talán annyi cserbenhagyás se lenne, ha -miútán a tettes ottmaradt segíteni, ahelyett hogy elfutott volna- helyből azzal indítunk, hogy bepereljük.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.