Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Cserbenhagyás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
tahiraktomi
25 élménybeszámolót írt
25
17 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Cserbenhagyás
2006.08.14. 15:32
Üdv!

A téma valóban nagyon komoly, és elszomorító is! Én csak 5 éve síelek, de viszonylag jó szintre elértem.. Oktatóval kezdtem síelni, amit mindenkinek ajánlok is! Szóval.. Az oktató első dolga volt ismertetni a pályák írott és íratlan szabályait! És ezek szerint mindig a hátulról jövő a hibás.. Ez szerintem jogos is! De nem is ezért írok. Már voltak pozitív és sajnos rossz tapasztalataim is! És ez sajnos a mi kultúrálatlanságunkat jelzi.. Történt ugyanis, hogy estem egy óriási nagyot teljesen magamtól! A léceim szanaszét repültek, én meg az első sokkot feldolgozva felültem a pályán..:) Nekem mulatságos volt a dolog, de a körülöttem sízők eléggé megijedhettek, mert egyből kb 10-en kérdezték meg, hogy rendben vagyok-e! Nem volt semmi bajom, de ritka jól esett, hogy számomra ismeretlen, külföldi emberek próbáltak segíteni nekem. Ez a pozitív példa.. És íme a rossz: tavaly Koralpe-n síztünk. Éppen az új lécem határait próbálgattam, amikor egy vadállat boardos hátulról elgázolt! Tudom, hogy előfordul az ilyen, nem is kifejezetten zavart. Egyből meg is kérdeztem, hogy van-e valami baja. Én, aki szabályosan sielt! Ekkor kiderült, hogy a kedves boardosunk is magyar. Persze nem a "ne haragudj, én voltam a hibás" szavakból! Oltári káromkodásban tört ki. Idézem: "mi a jó k**va anyádat bénázol itt, te balfasz! Húzzá vissza apádba te bu*i!" Hirtelen köpnyi-nyelni nem tudtam! A boardos felpattant és elhúzott! Na mondom ez igen! Ez a magyar kultúra! Irány Európa mi?! Elszomorító... Csak ennyit szerettem volna közölni. Nem tudom, mi lehet a megoldás erre, de nagyon gyorsan rá kellene találni!

Sok havat, és balesetmentes csúszást mindenkinek az elkövetkező idényre!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.