Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Szlovénia
Rogla
síterep infó oldal
ÉRDEKEL
SZÁLLÁSAKCIÓ
Planja Hotel - Wellness csomag - 3/4 éj
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
szilviam2
3 élménybeszámolót írt
3
7 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Rogla
2018.01.03. 09:34
2017.12.27-31-ig voltunk Roglán. Igazi "csalódás" volt pozitív értelemben.Az autópályán a céltól 37 km-re verőfényes napsütésben, 10 fokban, néha szakadó esőben teljesen elkeseredve, azt hittük, hogy csak "gombászni" fogunk ilyen tavaszias időben..igazi meglepetés várt minket..ahogy elkezdtünk felfelé haladni az eső átváltott havas esőbe majd hóba! Mire felértünk 70-110 cm-es hó várt. Nem hittük el.. tökéletes síelésre kiváló. Minden pálya nyitva!
Kedvesek ,segítőkész emberek. A legkisebbek/kezdők számára is tökéletes,három fokozatú tanuló pálya áll rendelkezésre. A pályák nagyon jól kezeltek, szélesek ,nem volt érezhető a tömeg(1 nap),akkor is max 4-5 percet álltunk sorba , de ha elegünk lett abból is felmentünk a kék 13-as erdei pályára ami fantasztikus és kevésbbé volt elterjedt..A hütték: korsó sör: 3,5,pizza:7,forró csoki 2,6 eur.Nekünk annyira bejött,hogy már most visszafoglaltam a következő karácsonyi szünetre!:) Csak ajánlani tudom, és szerintem sokmindent elmond, hogy elég sok osztrák síel itt!!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.