Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Térdfixáló megelőzésre

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Krampusz
369 élménybeszámolót írt
369
16 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Térdfixáló megelőzésre
2011.01.05. 20:22
Az a gyanúm, hogy be kell szereznem egy térdrögzítőt....

Több mint 20 éve síelek, de ilyen még nem fordult velem elő, mint ma.

Mátraszentistván "B" lift beléptető kapuja előtt sorba állunk, két beléptető kapu van egymás mellett.
Én vagyok az egyik sor végén, mivel kicsit lejt az út, ezért az előttem állóhoz hasonlóan hóekében állok. Bár ne tettem volna!
Hátulról szépen megtolták az egyik lécemet.... A Fiam előttem állt, -a másik sorban- és hátra fordulva beszélgettünk, és Ő mondta, hogy gyorsan jött a sporttárs és nem tudott időben megállni.......
Eredmény:a térdem szépen megcsavarodott, a léc leoldott, fetrengtem egy sort a fájdalomtól. Röplabdás múltamnak köszönhetően már az esés közben próbáltam tehermentesíteni a csavarodó térdet, félig meddig sikerült.

Aki hátulról jött nézelődött, aztán tovább ment. Senki sem hallotta a következő mondatok egyikét sem vagy ezekhez hasonlót:
Bocs! Jól vagy?
Tovább ment, mint aki nem csinált semmit.


Viszont egyből megjelent egy Úr, a Sípark részéről, és az állapotom felől érdeklődött. Az egyik hóágyút állította,
ellenőrizte, -nem tudom mit babrált rajta- vele volt egy motoros szán. Ezúton köszönöm a felajánlott segítségét.
(nem volt rá szükség)

Szerencsére egy kis pihenő után csúszhattam még néhányat, saját lábon jöttem mentem, de így estére egy kicsit fáj a térdem.
Bízom benne, hogy nem ez volt a szezon utolsó sínapja.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.