Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síbakancs mustra; avagy melyik a legjobb

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
gaboca
3375 élménybeszámolót írt
3375
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síbakancs mustra; avagy melyik a legjobb
2016.03.14. 10:41
A K2-ben tényleg jó fejek, én speckó talpbetétet készítettem náluk, a síbíki után a bicós cipőbe is, álom jó volt, a jobb lábas legalább is, a bal az sajnos zsibbadt, akármit is csináltam, igazítottak rajta, de továbbra sem volt jó, végül is abban maradtunk készítenek egy új betétet, ha visszamegyek, erre pénteken került sor, több mint egy év elteltével!
Szó és grimasz nélkül hozzáfogtak az új betét elkészítéséhez, Kata nevű hölgy volt a kivitelező, kaptam egy komplett ortopédiai ismertetést a lábaimról, mi miért áll úgy ahogy, milyen problémákkal van összefüggésben, látszott rajta érti a dolgát nagyon! Nem véletlenül nem sikerült elsőre a betét van probléma a balos lábammal, ezt eddig is tudtam nagyjából, most már a miértekkel is tisztában vagyok! Levente még ott háromszor finomított próbák után a baloson, a szombati 1.5 és vasárnapi 3 órás edzés után merem azt mondani sikerült a talp betét!
Tegn
Előzmény: (Dave 188603)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.