Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Gerincvédő

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Gerincvédő
2018.02.11. 21:39
"Kicsit" :-) kerülte mindenki a topikot, most felhozom.

Vettem egy Forcefield Pro L2 protektort, és két hét teszt után azt kell mondanom, hogy nagyon jól bevált.
http://www.forcefieldbodyarmour.com/product/pro-l2k-dynamic/2463


Korábban próbáltam kemény protektort, de az kicsit zavart, mindig éreztem, hogy rajtam van. Ez sokkal kellemesebb, rövid hordás után felmelegszik, megpuhul és teljesen a hátamra alakul, kimondottan kellemes viselet, gyakorlatilag nem nagyon jut eszembe, hogy rajtam van. A bukósisakhoz hasonló a dolog, eleinte fura, azután az ember teljesen megszokja, később már hiányzik, ha nincs fent.

A derékon kellemes a széles tépőzáras öv, a hosentrager gumik szinte csak dísznek vannak.

Egyetlen kis hátránya van. Azt írják mindenhol, hogy jól szellőzik. Ez nyilván így is van mondjuk motoron, de sízésnél az ember dolgozik, kimelegszik, és ha nincs hideg, akkor a hátam kicsit beleizzadt. Még nem túl zavaró, inkább amikor levettem, akkor tűnt fel. De a dolog nem vészes, ennyivel együtt lehet élni.

Előnye még, hogy tényleg viszonylag vékony, tehát egy passzentosabb ruha még jó lesz ezzel együtt is. És ez nem púpos, nem úgy néz ki benne az ember, mint a Notre Dame-i toronyőr.

Ütésállóságát nem teszteltem még szerencsére :-), de tény, hogy minden tesztet megnyer, gondolom nem ok nélkül.
Az viszont nagy előnye, hogy ezek a protektorok ütés után is használhatók, a kemény protektorokkal szemben, amiket erős behatás után le kell selejtezni. (ezért is tilos használtan ilyet venni, bármilyen olcsón is adják!)

Létezik amúgy könnyített változat is kimondottan téli sportokhoz, az lehet, hogy még kellemesebb és szellőzőbb. http://www.forcefieldbodyarmour.com/snow
Ki tudja, nekem a motoros jutott, ezt tudtam nagyon olcsón megvenni. :-)

Szóval jó a cucc, ajánlom nagyon!
RH-back-protector-2.jpg
ForceField-ProL2-2.jpg
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.