Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Franciaország
Valfrejus
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
phjetti
1 élménybeszámolót írt
1
11 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Valfrejus
2012.11.24. 23:51
Kétszer voltam Valfrejus-ben, és mindkét hét csodás volt. Minden reggel lefényképeztük a látványt, ami a sötételő függöny elhúzása után fogadott minket. Azok a gyönyörű hegyek... Itt tanultam meg síelni, és több év múlva, sok sítábor után is ugyanolyan jó volt. Abszolút pályaszállás, jó minőségű pályák, és szikrázó napsütés jellemzi leginkább. A több kilométer hosszú kék pálya a fenyveserdőn keresztül volt a legszuperebb, ami mellett egy kis hegyi patak csordogál.
Leginkább azért írom le a véleményem, mert úgy tapasztaltam, hogy csak azok írnak, akiknek valami oknál fogva rossz élményük volt egy bizonyos hellyel kapcsolatban. Én most épp egy sítábort szervezek és az osztrák Goldeck pályát néztem ki magamnak. Elolvastam az itteni véleményeket és gyorsan meggondoltam magam. No, akkor legyen inkább Hinterstoder gondoltam, azt is elolvastam, hát a fórumozók szerint a világ legrosszabb helye! Ekkor eszembe jutott, hogy elolvasom Dachsteinről a véleményeket, az mégiscsak egy elismert, nagy színvonalas pályarendszer. Hát az értékelők nagytöbbsége ezt a síterepet is szépen lehúzta. Én meg úgy felhúztam magam, hogy inkább kikapcsoltam a gépet. Ezután jutott eszembe, hogy elolvasom a véleményeket Valfrejus-ről, mert ott már voltam és csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni. És jött a pofáraesés, Valfejust is szidják mint a bokrot. De kérdem én, aki kiakad azon, hogy tizenhét órát kell buszoznia, az miért nem megy repülővel? Vagy a franciákra jellemző kicsike apartmant túl szűkösnek találja, miért nem megy 4* hotelbe all inkusive ellátással? Vagy vajon kijön-e egy repülős szállodás út 200 km-es pályarendszerrel 68000 Ft-ból? (utazás+szállás+6 napos síbérlet) Ugye nem. Szóval nem azt kéne nézni, hogy mi a rossz, hanem hogy mi a jó. És ezek az emberek, már majdnem lebeszéltek arról, hogy idén tábort szervezzek!!!! Soha többé vélemény olvasás!!!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.