Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síléc gyerekeknek

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
RM
873 élménybeszámolót írt
873
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síléc gyerekeknek
2016.03.04. 06:55
Őszintén szólva mi spórolásból használjuk ugyanazt a lécet műanyagra és hóra. Kb 10 alkalommal megyünk oktatásra 3 gyerekkel ősszel. 10x3x500=15eFt, ebből mint írtam Ausztriában már majdnem lehet venni egy gyereklécet. Tapasztalatom szerint amatőr jellegű igénybevételnél nem fogy el a léc. A havas síelés előtt pedig vagy elviszem szervizbe élezni/waxolni vagy tisztítom és meleg waxolom otthon (vasaló és hotwax minden hóra).

Teljesen új lécet én se hordanék műanyagra. Mondjuk ilyet csak szépen, pályán síelő gyereknek vennék. Tapasztalatom szerint ilyen gyerek csak lányban van, a fiúk keresik a kihívásokat. :-)

A kb. 7 használtan vett gyereklécből eddig 2 van ami lehet nem fogja kibírni mind az 5 gyereket (3 van nekünk, de közben ismerősöknek is "kölcsönzünk"):
- Egyiket nagyon vékony kantnivalkaptuk "ajándékba", az azért necces.
- Eggyel bementek valahova olyan helyre a gyerekek, ahova nem kellett volna és kezd szétválni az óránál. (Valami kőnek mentek neki szemből egy kiserdőben szerintem.)
Előzmény: (Dave 188252)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.