Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ukrajna
Bukovel
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
matogabi
3 élménybeszámolót írt
3
9 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bukovel
2017.01.23. 18:24
Szia! Mi most jöttünk meg bukovelből gondoltam próbálok segíteni.Románián keresztül mentünk Máramarosszigeten ketesztül, h minél kevesebbet autózzunk a rossz minőségű és letakarítatlan ukrán utakon.a határon váltottunk pénzt fontot (31), dollárt (27,5), eurót (29) forintot (11,8). Odajönnek hozzád ha már beléptél Ukránba emberkék.a határátkelés picit macera 1-2 óra.bukovelben láttam bankautomatákat, mi nem használtuk, és pénzt váltani a kassza mellett lehetett, csak ott láttam és csak dollár euro árfolyam volt kiirva.a szállodánk recepcióján is lehetett volna váltani szintén csak dollárt és eurót.9 óra előtt a síbérlet ára hétköznap 680, pén- vas. 780 hrivna.reggeltől este fél 8- ig lehet vele menni.a mi szállodánk recepcióján bármikor meg lehetett venni kedvezményesen a síbérleteket.1 km- re voltunk a közponntól és taxival jártunk csúszni 70 hrivnáért vitt a taxi.egy pizza 1500 ft, burger 1000 ft, levesek 7-800 ft,1-2000 ft egy főétel, 350-650 ft egy korsó sör, 500-1200 ft egy feles a pályákon és éttermekben.kisboltok annyiba kerülnek mint itthon és van felvonóhoz nagyon közeli is. Ajándékok is olcsók. Benzin 280 ft, cigi 2-300 ft.hitelen ennyi a lényeg.nagyon fontos: bukósisak kötelező!!! 125 hrivna volt 3 napra a bérlés.bagatel. Többnyire oroszul, azaz ukránul beszélnek!az út már igen a járdák viszont nincsenek letakarítva bukovelben sem.remélem segítettem! Jó csúszást,( nekünk nagyon tetszett), a pályák szuperek voltak!!!
Előzmény: (s_abel 193039)
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.