Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM
Ukrajna
Bukovel
síterep infó oldal
ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
pippo99
7 élménybeszámolót írt
7
11 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Bukovel
2018.02.19. 20:53
Múlt heti élmények.
Február 15-18 között voltunk itt Bukovelben.
Nyíregyháza mellől mentünk 20 fős kisbusszal így Máramarossziget nem volt alternativa számunkra.
Kilépés Beregsuránynál. utak állapota eléggé hogy is mondjam alacsony szinvonalú
talán Huszt-tól egy kicsit jobb állapot van Aknaszlatináig de utána sem tűnik néha olyan fényesnek a helyzet. Rahó környékén viszont már tényleg jó állapotban vannak az utak.
Körösmező után a Tatár-hágó fele van egy néhány méter amit lépésben lehet meghaladni.
A Tatár-hágó utána balra bukovel felé elkanyarodó út nagyon szép környezetben visz megjegyzendő hogy sok a dimbes dombos szakasz ami kicsit enyhe kifejezés(lehet csak a kisbusz miatt) De az utak mindenhol takarítva voltak.
Ez az esti síelés ilyen vegyes érzelmeket hoz elő az emberből. Elég mély és negatív benyomást tett rám például a sorban állási kultúra na az egyáltalán nem volt. Mindenki ahol lehetett ment.
A sítudásuk tényleg hagy kívánni valót maga után de csak az éjszakai síelésnél éreztem magamat így rosszul.
Pénteken 2 napos síbérlet vásárlása a pénztárnál körülbelül hasonló szituáció alakul ki mint a felvonónál vannak akik furakodnak nagyon. Negatívumként lehet említeni hogy az idegennyelv tudás szinte bármilyen szolgáltatónál többé kevésbé nincsen (angol, német).
Bizonyos esetekben jól jön ha az ember tudja olvasni egyáltalán a cirill betűket de bármely szláv nyelv akár csekély ismerete is lendületet tud vinni a a kézzel lábbal mutogatásba.
Pálya gasztronómiában nekünk nem sikerült találni olyan valódi jó helyet de relatíve keveset síeltünk így nem sok mindent tudtunk felfedezni így.
Hogy ne csak negatívat mondjak a környezet egyszerűen csodálatos, a hó minősége jó szinte mindig hullik egy kis lepelnyi ami befedi a pályát ratrakolás után
ilyen csodálatos fenyves környezetben nagy élmény a síelés.
Ha az ember odébb merészkedik a nagy parkolóktól akkor egész nyugis pályákat tud találni.
A pályarendszer kiismerése tényleg nehéz az elején de még nekem is lehetett volna hova csiszolni.
Elég vegyesek az érzések de szívesen visszatérnék ide igaz inkább hétköznap.
U.i.: utastársak elmondása alapján vasárnap délelőtt alig voltak a pályákon ez nem tudom hogy csak most volt így vagy általában így van



többnyire a saját tapasztalataimat osztottam meg ezért ha valaki máshogy látja elnézést kérek tőle
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.