Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síkötés-beállítás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síkötés-beállítás
2013.01.31. 13:11
"szerintem akinek már csontritkulása van, annak a térdizülete se lehet valami fain"
De igen, a csontritkulás mellett -amely elsősorban a középkorú és idősebb nőket támadja meg- az ízületi felszínek (porcok) és szalagok még lehetnek tökéletesek. Épp emiatt sunyi dolog a csontritkulás, mert általában semmi jele nincsen.

Tíbia? Igen, arról van szó. http://www.healthcentral.com/common/images/9/9973_9848_5.jpg

És igazad van, a mérete még semmit sem árul el a szalagok és izmok állapotáról, erejéről.

"de most ha így elképzelem azt hogy leültetnek egy székra szépen stabilizálnak, kivéve a lábszáramat, és valaki megpróbálná letépni a sílecet rólam úgy hogy nem feszítem meg a lábam, szerintem úgy elszakítaná a térdemet minta huzat"
Az biztos is! Ezért nem szeretem én sem, amikor valaki álló helyemben elüt, feldönt, mert nem vagyok felkészülve (lazák az izmok), és az erőhatásnak nincsen dinamikája, hanem lassan teker meg.

"az viszont általánosan igaz, hogy kevesen tudnak annyira síelni, hogy úgy meg kelljen húzni a kötést, hogy az nehogy leoldjon kanyar közben."
Így van, szerintem is.
Előzmény: (vanczi 153086)
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.