Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Síkötés-beállítás

ÜZENETEK (1)Időben csökkenő Időben csökkenő
gaboca
3369 élménybeszámolót írt
3369
15 éve tag
Ez egy kiemelt üzenet ebből a topikból: Síkötés-beállítás
2013.01.31. 13:22
Áron, Áron, ez nem birkózás nem kell fogást keresni a másikon ezt csak Te gondolod így a fórumozásról.
Senkit nem bátorítottam a hozzászólásomban a 10-es értékre való csavargatásra, vagy ha igen akkor idézd be pontosan...
Belinkeltem egy táblázatot ami szerintem jól működő értékeket ad ki, főként az általad ,,tunya mukiként" megnevezett csoportnak, na pont nem nekik kellene neki állni a pályán csavargatni a kioldó erőt hóminőség-napszak-terep viszonyok függvényében, szerintem.
Mindenkinek a térd ellenálló képessége határozza meg a kioldó erőt, a ,,tunya mukinak" aki egy szer megy el egy évben azért adnak a korrigáló tényezők kisebb kioldási értéket mint nekem ugyan olyan súlynál.
Egy ilyen korrigáló tényező volna a tybia vastagság mérése is ami tovább árnyalná a képletet, de mivel ennek kivitelezése otthon nem igazán megoldható ezért nem szerepel szerintem.

,,Hogyan méred/határozod meg a térded ellenálló képességét?
Milyen skálán?
Mi a mértékegység?"
Nincs skála és nincs mértékegység nézd meg a táblázatot milyen adatok alapján számol és így ad ki egy din oldási erőt aminél nagy valószínűséggel nem sérül a térd.
Előzmény: (AAron 153046)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.